O Nas

Usługi wysokościowe

Zajmujemy się świadczeniem prac na wysokościach z wykorzystaniem technik alpinistycznych oraz sprzętu linowego.  Nasza oferta zawiera usługi dla klientów indywidulanych oraz biznesu i przemysłu. Wykonujemy cały przekrój usług w miejscach trudno dostępnych. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu i wielu szkoleniach potrafimy sprostać każdemu wyzwaniu.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów oraz miłośników wspinaczki. Ze wspinaczką związani jesteśmy od ponad 10 lat, doświadczenie zdobywaliśmy zarówno na górskich szczytach jak i na ścianach licznych budynków. Podejmujemy się każdej realizacji, dzięki szerokim kontaktom biznesowym Nasza ekipa może powiększyć się o sprawdzonych specjalistów, tak aby sprostać realizacji zadania.

Gdzie działamy?

Nasze usługi świadczymy na terenie województwa małopolskiego, głównie miasta Kraków i okolic. Istnieje jednak możliwość wykonywania prac wyjazdowych na obszarze całego kraju. W swoim portfolio mamy wiele usług wykowywanych w Warszawie, Katowicach, Kielcach, Łodzi, Radomiu, Starachowicach, Zakopanym i wielu mniejszych miejscowościach.