Mycie elewacji i dachów

Mycie elewacji i dachów Kraków

Zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie czyszczenia elewacji oraz dachów na terenie Krakowa oraz całego województwa małopolskiego. W naszej pracy wykorzystujemy techniki linowe znane ze ścian wspinaczkowych i alpinizmu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dotrzeć w trudno dostępne miejsca, a jest to niezbędne aby mycie elewacji było wykonane prawidłowo. Zdarza się, że potrzebne są drobne prace naprawcze i remontowe takie jak malowanie elewacji, czy ofasowanie balkonu. Takie usługi również potrafimy wykonać, co jest rzadkością wśród osób pracujących na wysokościach.

mycie dachów Kraków

Profesjonalne czyszczenie elewacji

Nasi specjaliści dokształcają się na dodatkowych kursach z budownictwa, remontów, stolarki okiennej, naprawy dachów i innych. Dlatego ofasowanie balkonu i malowanie na wysokościach nie stanowią dla nas kłopotu. Kraków słynie z pięknych budynków, niestety spaliny i smog skutecznie zanieczyszczają elewacje i dachy przez co wymagają one okresowego czyszczenia. Na szczęście istnieją specjaliści, którzy świadczą odpowiednie usługi elewacyjne oraz dachowe. Następnym razem w celu mycia elewacji w Krakowie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością wykonamy czyszczenie, tak aby to piękne miasto wyglądało nieskazitelnie jak najdłużej.

Ofasowanie balkonu i obróbki blacharskie

Balkony z czasem potrafią ulec zniszczeniu przez warunki atmosferyczne, wtedy blacha zabezpieczająca rdzewieje i odpada. Prawidłowo wykonane ofasowanie balkonu jest istotne, aby budynek mógł służyć w dobrej kondycji przez długie lata. Potrafimy zadbać o Państwa obiekty z najwyższej jakości wiedzą i profesjonalizmem. Przeszliśmy odpowiednie szkolenia z wykonywania obróbki blacharskiej dachów i balkonów, dzięki czemu mamy potrzebne umiejętności do wykonania tego typu usług. Zawsze staramy się, aby klient był zadowolony, kluczem do tego jest dobrze, starannie wykonana praca. Dlatego, właśnie tak działamy.